League of Legends Yenileniyor

Online oyun dünyasının en popüler oyunu haline gelen League of Legends yenileniyor. Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan DotA benzeri oyun için yeni değişiklikler kapıda. 2009 yılında online oyun dünyasına katılan ve League of Legends oyuncularının Sihirdar Vadisi olarak tanıdığı, Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılan Defense of the Ancients (DotA) haritası köklü bir değişikliğe gidiyor.

Yeni Sihirdar Vadisi

Yeni Sihirdar Vadisi

Baştan sona kadar yenilenen Sihirdar Vadisi artık LOL hayranları için daha da zevkli bir harita olacak. Baştan sona yenilenen Vadi’de iki takımın yanı sıra ormanda bulunan canavarlarda bu yenilikten nasibini almış oluyor. Netlik konusunda birçok yenilemenin yer aldığı harita artık daha canlı ve detaylı oluyor.

Baron Nashor

Yeni Baron Nashor

Mavi ve Mor takımların yer aldığı harita üzerindeki tarafların kuleleri ve minyonlarında bu köklü değişiklikten nasibine alarak daha belirleyici şekle bürünüyor. Summoner en Rift içinde yer alan taraflara parasal ve büyüsel olarak en büyük ödülü sunan canavar olarak tanığımız Baron Nashor’da bu yıkımdan nasibini alıyor.

Ejderha

Yeni Ejderha

Oyunun baş tasarımcısı Steve Feak tarafından geliştirilen ve Türk oyuncularının Sihirdar Vadisi olarak tanıdığı gerçek adıyla Summoners Rift haritasının yenilen yüzünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Sihirdar Vadisi Türkçe Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status