League of Legends’den Yeni Mod Nemesis Duyuruldu

Son zamanların en başarılı online oyunlarından League of Legends’den yeni mod Nemesis duyuruldu. LoL severler yeni gelecek olan bu mod sayesinde tak zevkli bir karşılaşma yapacaklar. Şu an için açık Beta sunucularına eklenen Nemesis modu sayesinde oyun severler karşındaki rakiplerine kendileri şampiyon seçecekler. Bu yılın ilk modu olan Nemesis, LoL tutkunları için yeni bir deneyim oluşturacağı kesin. Nemesis Draft ismindeki yeni modun ne zaman geleceği henüz bilinmese de önümüzdeki aylarda geleceği tahmin ediliyor.

League of Legends

League of Legends

League of Legends’e gelecek olan bu yeni modun tam içeriği ise şu şekilde;

  • Nemesis Draft 5’e 5 ve Sihirdar Vadisinde oynanan bir moddur.
  • Nemesis Draft her oyuncuya, rakip takım için toplamda 5 tane olmak üzere 1 adet şampiyon seçme olanağı tanır.
  • İki takımında hala 3 şampiyon banlama hakkı vardır. Oynamak istemediğiniz şampiyonları banlayacak mısınız yoksa karşı takıma vermek için bekletecek misiniz? Tamamen size kalmış.
  • Karşı takıma vereceğiniz şampiyonları kendi takımınızın şampiyon havuzundan seçmek zorundasınız.
  • Takımınızda kimin hangi şampiyonu en iyi oynadığını kararlaştırmak adına seçimler kilitlendikten sonra şampiyon takası olacaktır. O şampiyona sahip olmasanız bile karşı takımın size verdiği şampiyonu oynayabilirsiniz. (Bu bilgiler LoL forumundan alınmıştır.)

Bu sayede LoL oyuncularının yeni stratejisi kendileri için güçlü rakipleri için güçsüz olarak tabir edebileceğimiz şampiyonlara yönelmiş olacak. Örneğin tüm takıma destek karakteri verip ya da hepsine Jungle olarak tabir edilen ormancı şampiyonu olarak da seçebilirsiniz. Kısaca bu mod oyuncuların çok hoşuna gidecek.

Yorumlar

  1. Ahmet Can 5 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status