Left 4 Dead 2 Ücretsiz İndir

Yeni yılın gelmesiyle birçok oyun yapımcıları ücretli oyunlarını oyun severlere ücretsiz olarak sunuyor. Şimdi sizlere Steam üzerinde yeni yıl hediyesi olarak Valve Corporation tarafından geliştirilen Left 4 Dead 2 oyununu ücretsiz olarak sunuldu. Hemen indirip arkadaşlarınızla multiplayer oynayabilirsiniz.

Left 4 Dead 2 Ücretsiz İndir

Left 4 Dead 2 Ücretsiz İndir

Left 4 Dead 2 oyunundan bahsetmek istersek; Bir salgın sonucu zombiye dönüşen insanlarla mücadele etmek zorundasınız. Oyunu 4 arkadaşınızla, oyun içerisinde yer alan 4 ana karakterle aksiyon dolu bir maceraya Steam üzerinden katılabilirsiniz

Oyun severlerin en çok sevdiği ilerlemeli multiplayer oyunlardan olan Left 4 Dead 2, kısa süreliğine Valve tarafından yılbaşı hediyesi olarak Steam üzerinde ücretsiz olarak indirilebiliyor. Left 4 Dead 2’yi ücretsiz olarak alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey http://store.steampowered.com/app/550/ adresine erişim yaparak, Steam uygulamasını indirip Left 4 Dead 2’yi bulup indirmek.

Şuan ücretsiz olan Left 4 Dead 2 oyununu Steam üzerinden indirdikten sonra ücretli olsa bile oyun sizin olmuş olacak istediğiniz zaman oynayabileceksiniz. Bizde sizlere Valve tarafından kısa süreliğine ücretsiz olan Left 4 Dead 2 oyununu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Unutmayın sadece kısa bir süreliğine ücretsiz.

Güncelleme : Oyun tekrar ücretli olmuştur.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status