LG G Watch Google Play’de Satışa Sunuldu

Geçtiğimiz hafta düzenlen Google Geliştiriciler Konferansı I/O’da tanıtımı gerçekleşen giyilebilir teknoloji kategorisinde yer alan Güney Koreli üretici LG firmasının akıllı saati LG G Watch Google Play’de satışa sunuldu. Artık günümüzde sıkça bir şekilde göreceğimiz akıllı saatler yavaş yavaş raflardaki yerini almaya başladı. Bunlardan Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin satışa sunduğu G Watch tasarım ve şıklığı ile dikkatleri çekiyor.

LG G Watch Google Play

LG G Watch Google Play

Andorid Wear işletim sistemine sahip olan LG G Watch teknik özellikleri ise şöyle; 1.65-inç 280×280 piksel çözünürlüklü ekran, 400mAh batarya, 1.2GHz saat hızında çalışan Snapdragon 400 işlemci, 512MB RAM ve 4GB dahili depolama alanı gibi teknik özelliklere sahip. Bunun yanı sıra son zamanlarda akıllı telefonlarda duyduğumuz IP 67 sertifikası LG’nin akıllı saatinde de yer alıyor. Böylelikle LG G Watch su ve toz geçirmez özelliğe sahip oluyor.

Ancak Google Play internet üzerinden satış işlemini Türkiye‘ye açık olmadığı için Türk kullanıcılar maalesef ilgili sayfayı göremiyor. Beyaz altın ve siyah titan renklerine sahip olan LG G Watch’un satış fiyatı ise 229 dolar olarak yer alıyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status