Mac Pro Paramparça

Geliştirdiği akıllı telefonlarla kullanıcıların kalbinde taht kuran taknoloji duayeni Apple’ın son bombası bilgisayar kullanıcılarını yakından ilgilendiren tasarım harikası Mac Pro oldu. Apple’ın 7.998 TL ile 10.599 TL fiyat etiketiyle Türkiye’de satışa sürdüğü Mac Pro, popüler teknoloji sitelerinden iFixit tarafından parçalara ayrıldı.

Mac Pro Paramparça

iFixit parçalara ayırdığı Mac Pro hakkında ilginç yorumlar yapmayı da ihmal etmedi. Bunlardan en dikkat çeken yorum ise iFixit’e göre Mac Pro diğer Apple cihazlara nazaran sökülüp toplanması daha kolay olduğunu söylüyor.

Mac Pro

Mac Pro

Genellikle Apple ürettiği cihazların açılmasına karşı olduğu için tümleşik bir üretim gerçekleştirerek ürünün sökülmesini zorlaştırıyor. Fakat bu anlayış Mac Pro ile son bulmuşa benziyor. iFixit göre kullanıcılar istediği takdirde Mac Pro bilgisayarın içerisinde yer alan parçaları kolaylıkla değiştirebileceklerini belirtiyor.

İncelemenin sonunda iFixit parçalara ayırdığı Mac Pro için 10 üzerinden 8 puan veriyor. iFixit puanlama sistemi ise tamir edilmesi kolaylığı ile olduğunu belirtelim. Sizde iFixit tarafından parçalarına ayrılmış Mac Pro bilgisayarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status