Marco Polo ile iPhone’u Unutmaya Son

Apple cihaz sahiplerine sevindirecek bir haberimiz var. Artık iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızı unuttuğunuz zaman bulabileceksiniz. iOS işletim sistemini kullanan cihazlar için geliştirilen yeni Marco Polo adlı uygulama sayesinde cihazınızı bir ortam unuttuğunuz zaman seslenerek bulabileceksiniz.

Marco Polo ile iPhone’u Unutmaya Son

Başka bir değiş ile arkadaşınıza “beni bir arar mısın?” demeye gerek duymayacaksınız. iOS 7 üzeri işletim sistemi yüklü cihazlar üzerinde çalışan Marco Polo uygulamasını devreye alarak, uygulama içerisine bir cümle oluşturun ve telefonu bulmak için önceden belirlediğiniz bu cümleyi seslenmek yeterli olacak. Bu aşamadan sonra cihazınızdan “Polo!” diye bağırdığını duyacaksınız.

Marco Polo Uygulama

Marco Polo Uygulama

Böylelikle akıllı telefonu unuttuğunuz bir yerde kolaylıkla geri bulabileceksiniz. Tabii Apple ürünlerinde mevcut olan iPhone’u bul uygulaması bu konuda bize ne kadar yardımcı olmuş olsa bile Marco Polo uygulaması kadar eğlenceli gelmiyor.

Marco Polo adlı uygulamayı App Store üzerinden 1.99 TL ücret karşılığında iOS 7 yüklü cihazlarınıza buradan yükleyebilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Burak Göç 6 sene önce
    • Ahmet 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status