Megan Fox’lu Call of Duty Ghosts Tanıtım Videosu

Önümüzdeki günlerde oyun severlerin karşısına çıkacak olan Call of Duty Ghosts’un ünlü oyuncu Megan Fox’un da aralarında bulunduğu 4 erkek oyuncuyla ve yeni oyunda karşımıza ilk defa çıkacak olan Alman çoban köpeği ile çekilmiş canlı oyun tanıtım videosu yayınlandı.

Megan Fox

Megan Fox

 

Activision tarafından geliştirilen Call of Duty serisinin yeni oyunu Ghosts için kamera karşına geçen beyaz perdenin aranan oyuncusu Megan Fox karşımıza sniper ile çıktı. Oyunun tanıtımı için Las Vegas’ın tercih edildiğini ve meşhur kumarhanelerinde bol aksiyonlu sahnelerin yer aldığı Megan Fox’lu tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Infinity Ward’dan Yeni Oyun Yeni Seri

Call of Duty Ghosts diğer serilerinden bağımsız olarak bu sene karşımıza çıkıyor. Yeni bir serinin başlangıcı olarak görülen yeni oyunun hikayesi, Amerika’ya açılan bir savaş sonrası yapılan harekatı konu alıyor. Oyun severlerin merakla beklediği Call of Duty Ghosts’un çıkış tarihi ise, 5 Kasım tarihinde PC, Playstation 3 ve Xbox 360 için, 22 Kasım tarihinde Xbox One için, 29 Kasım tarihinde ise Playstation 4 için raflardaki yerini alacak.

Megan Fox’lu Call of Duty Ghosts Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status