Microsoft PC’nin Popüler Oyunları Windows Phone’a Geldi

Microsoft bilgisayarların Windows işletim sistemiyle yüklü gelen oyunlarından Solitaire, Mahjong ve Minesweeper oyunlarını bilmeyen yoktur herhalde. Bu popüler üç oyun artık Windows Phone kullanıcıları içinde yayınlandı. Müptelası olduğumuz Solitaire, Mahjong ve Mayın Tarlası oyunlarını artık akıllı telefonlarımızda da oynama fırsatı yakalamış olacağız.

Microsoft PC’nin Popüler Oyunları Windows Phone’a Geldi

Solitaire

Solitaire

Tüm zamanların en popüler Microsoft PC oyunları olan Solitaire, Mahjong ve Mayın Tarlası Windows Phone kullanıcılarına kavuştu. Son zamanlarda Microsoft, mobil işletim sistemi Windows Phone için çaba sarf etmeye başladığını görüyoruz.

Mahjong

Mahjong

Geçtiğimiz günlerde ise mobil platformun en çok oynanan oyunlarından olan Subway Surfes, Temple Run 2 ve popüler kısa video paylaşım uygulamalarından Instagram’da Windows Phone Store mağazasında yer almıştı. Bu uygulamaların Windows Phone için gelmesi kullanıcılar tarafından olumlu tepkiler elde etmişti.

Minesweeper

Minesweeper

Bakalım bundan sonra yazılım devi Microsoft mobil işletim sistemi için hangi uygulamaları Windows Phone kullanıcılarına sunacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status