Microsoft Real Madrid’e Sponsor Olacak

Teknoloji ve spor dünyasının en değerli iki ismi Microsoft ve Real Madrid bir araya gelmek için görüşmeler sürdürdüğü iddiaları ortaya atıldı. Dünyanın en çok kazanan firmalarından Microsoft ve yine dünyanın en çok gelir elde eden takımlarından Real Madrid kulübü arasında Microsoft ismi için pazarlık yapıldığı öne sürüldü. Eğer görüşmeler olumlu sonuçlanırsa Microsoft Real Madrid’e sponsor olacak.

Santiago Bernabeu Stadı

Santiago Bernabeu Stadı

İspanya’nın önde gelen spor gazetelerinden El Mundo Deportivo, İspanyol devi Real Madrid’in, dünyanın en zengin işadamlarından birisi olan Bill Gates ile Santiago Bernabeu stadının önüne Microsoft ismini koymak için görüşmeler başlattığını öne sürdü.

Ayrıca gazetenin haberine göre Real Madrid’in Bill Gates ile ön görüşme içerisinde olduğu, 2014 yılı içerisinde görüşmenin olumlu bir karar çıkacağını öne sürdü. Bu iddialara rağmen Real Madrid, Santiago Bernabeu Stadı’nın yeniden yapılanması için 400 milyon avroluk bir ödeme oluşturduğunu belirmişti. Bu ödemenin karşılanması için Santiago Bernabeu Stadı’nın ön kısmına reklam alınabileceğini Kulüp başkanı Florentino Perez söylemişti.

Bakalım iki dünya devi arasındaki iddialar nasıl sonuca varılacak. Bu arada Real Madrid’in dünyada 500 milyon avro kazanan tek kulüp olduğunu unutmamak gerekir.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status