Motorola Moto X 1 Ağustos’da Tanıtılacak

Google, Motorola’nın akıllı telefonlar ve tablet platformundan sorumlu Motorola Mobility’yi satın almasıyla, gözler üzerine çevrilmişti. Bunun üzerine Google, Motorola’yı almasıyla nasıl bir akıllı telefon üretimi yapacağı merakla bekleniyordu.

Motorola Moto X, Eric Schmidt'in Elinde

Motorola Moto X, Eric Schmidt’in Elinde

Motorola’nın çıkaracağı akıllı telefon hakkında söylentiler durmak bilmeden sürerken, X Phone ismi ile internete sızılan telefon daha sonra Moto X olarak yerini almıştı.

Motorola Moto X 1 Ağustos’da Tanıtılacak

Bir süredir yapılan dedikodular nihayet Google’ın resmi olarak etkinlik davetiyelerini göndermesi ile Moto X netlik kazanmış oldu. Gönderilen davetiye göre Moto X 1 Ağustos tarihinde New York’ta düzenlenecek etkinlikte resmi olarak tanıtılacak.

Google oluşumlu Motorola’nın akıllı telefonu Moto X donanımsal özellikleriyle amiral gemi sınıfına dahil olmuyor. Moto X özellikleri, 4.7 inçlik 720p ekran, 1.7GHz Snapdragon S4 Pro 4 çekirdekli işlemci, Android 4.2.2 işletim sistemi ve 10 megepiksel çözünürlük, Clear Pixel teknolojisine sahip kamera bulunduruyor.

Tamamı ABD üretimine sahip Moto X, fiyatı ise 1 Ağustos tarihinde New York’ta düzenlenecek etkinlikte belli olması bekleniliyor.

Yorumlar

  1. güray 7 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status