NFS Rivals’dan Yeni Video

Merakla beklenen NFS Rivals’dan yeni video. EA, Need for Speed: Rivals ile yeni bir sayfa açmayı hedefliyor. Ghost Games ile birlikte geliştirilen oyun yeni konsollar için çıkacak olması Rivals’ı ayrıcalıklı kılıyor.

Need for Speed: Rivals 19 Kasım’da Çıkıyor

Need for Speed: Rivals 19 Kasım’da Çıkıyor

Ayrıca Rivals hemen hemen tüm platformlara çıkacak olması oyun severleri şimdiden mest etti diyebiliriz. Yeni Konsola çıkacak olmasıyla Ghost Games işbirliği ile PC, PS3, Xbox 360, PS4 ve Xbox One için geliştirilmekte olan oyunun ana konusunu yine polis ve yarışçı oluşturuyor.

Battlefield 4’ün ardından Need for Speed: Rivals’da, Frostibe 3 teknolojini arkasına almasıyla grafik aksamında başarısız olması imkansız olarak görülüyor. Bakalım yeni teknoloji ile Rivals’ın başarısı nasıl olacak.

Yeni yayınlanan oyunun videosuna bakılırsa Ghost Games’in grafiksel aksamda Rivals’a değer katmış diyebiliriz. Kontrol aksamındaki başarıyı ise oyunun yayınlandığında göreceğiz.

Electronic Arts yeni nesil motoru ve yeni nesil oynanış özellikleri ile sunduğu Need for Speed: Rivals 19 Kasım’da çıkıyor.

Need for Speed: Rivals’ın Yeni Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status