Teknoloji

Yeni Nintendo Labo kit Switch’i sanal gerçeklik gözlüğüne çevirecek

Virtual Boy’un ardından Nintendo, VR ile yeniden bir araya geliyor

Nintendo sanal gerçeklik gözlüklerini deneyen ilk firmalardan. Bundan 20 yıl önce piyasaya sürülen Virtual Boy’un ardından Nintendo yeniden sanal gerçeklik teknolojisi ile bir araya geliyor. Yeni Nintendo Labo KitToy-Con VR gözlüğü dahil olmak üzere altı yeni Toy-Con kreasyonu sunuyor. Toy-Con Ateşleyicisi ile yabancı bir istilaya karşı savaşmak, Toy-Con Kamera ile oyun içi renkli bir okyanusu ziyaret etmek ve deniz yaşamının fotoğraflarını çekmek mümkün olacak.

Yeni Nintendo Labo kit VR deneyimini Switch’e taşıyor

Nintendo Labo: VR Kit iki şekilde piyasaya sürülecek; biri tüm Toy-Con kreasyonlarını içerir, diğeri ise daha küçük bir proje seçeneği içerir:

Nintendo Labo: VR Kit: Eksiksiz Nintendo Labo: VR Kit, Nintendo Switch oyununu ve altı Toy-Con projesini inşa edecek materyalleri içerir – Toy-Con VR Gözlükleri, Toy-Con Ateşleyici, Toy-Con Kamera, Toy-Con Kuş, Toy-Con Rüzgar Pedalı ve Toy-Con Fil – bir Ekran Tutucu ve Güvenlik Kapağı. Tam deneyimi yaşamak isteyen çocuklar ve aileler için iyi bir seçenek.

Ahmet CEYLAN

About Author

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Teknoloji

Herkes Şanghay’da çekilen 195 Gigapiksellik Fotoğrafı Konuşuyor

Canon’un sponsoru olduğu bir proje ile Şanghay’da 195 gigapiksellik bir fotoğraf çekildi. Dünyanın büyük teknoloji kentlerinden biri olan Şanghay’da bir çok firmanın büyük
Teknoloji

Banka Hesabınızda 3.3 Milyon $ Olsa Ne Yapardınız?

Neden 19 yaşındaki bir Bitcoin milyoneri Dr. Octopus’un giyilebilir robotunu yaptı? Banka hesabınızda  3.3 Milyon $ ‘ınız olsa ne yapardınız? Yada