Nokia Lumia 830 Görüntülendi

Nokia’nın Lumia model akıllı telefonlarının tüm hakları yazılım devi Microsoft‘a geçmesi ile birlikte yeni Lumia model cihazlar tanıtılmaya devam ediyor. Mobil pazarda yer alan iOS ve Andorid platformundan sonra çıkardığı mobil işletim sistemi Windows Phone ile kullanıcılara mobilde Windows deneyimi sunan Microsoft, tüketicinin merakla beklediği Nokia Lumia 830 görüntülendi.

Nokia Lumia 830

Nokia Lumia 830

Yeni çıkacak olan Lumia 830 büyük bir sürpriz geliyor. Hatırlarsanız Microsoft geçtiğimiz aylarda Nokia akıllı telefon birimini satın alarak Lumia model cihazların tüm hakkını eline almıştı. Bu satış işleminin ardından Lumia model cihazların hangi marka adı altında piyasaya sürüleceği merak ediliyordu. Çin kaynaklı haberimizde sızdıran Nokia Lumia 830 görseline baktığımızda Nokia by Microsoft yazısı net bir şekilde dikkatleri çektiğini görebiliriz.

Eğer haberin kaynağı doğru çıkarsa Nokia Lumia 830 modelinde görüldüğü gibi artık yeni çıkacak olan Nokia Lumia model cihazlarda by Microsoft logosunu göreceğiz. Görsellerde bahse geçen telefon Lumia 830 modelinden kısaca bahsetmek gerekirse, 4.5inç ekran boyutuna, Windows Phone 8.1 işletim sistemli, 13 megapiksel Carl Zeiss lensli arka kamera ve PureWiew özelliğine sahip olacak. Şuan için Nokia Lumia 830 hakkında paylaşılan bilgilerin bunlarla sınırlı olduğunu belirterek önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi ile sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status