Nokia’dan Gizlilik Açıklaması

Geçtiğimiz 2013 yılına damga vuran satın almalarından bir tanesi olan Nokia’nın yazılım devi Microsoft’a satışının ardından son aşamaya gelinmesine sayılı günler kala Nokia, cihazlar ve servisler iş biriminin Microsoft’a satılmasıyla ilgili gizlilik açıklaması yaptı.

Nokia’dan Gizlilik Açıklaması

nokia-microsoft

Nokia Gizlilik Açıklaması

 

Veri gizliliğiniz ve sözleşmelerinizle ilgili bazı önemli bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Nokia, Cihazlar & Servisler biriminin Microsoft’a satışının Nisan 2014 tarihinde tamamlanmasını öngörmektedir. Bu işlemin tamamlanmasıyla söz konusu iş birimiyle ilgili ürün ve servislerdeki tüm kişisel verileriniz ve akdi ilişkilerinizden Microsoft’un Finlandiya’da Kurulu bir iştirakı* sorumlu olacaktır. Microsoft gizliliğinize ve kişisel verilerinizin korunmasına son derece önem vermektedir ve Nokia’yla aynı şekilde ve aynı nedenlerle kişisel verilerinizi toplamaya ve kullanmaya devam edecektir. Bu satış sonucunda hiçbir değişiklik fark etmeyeceksiniz.

Ayrıca Nokia’nın, Microsoft’un satın alma işleminin bir parçası olmayan HERE konum tabanlı ürün ve servisleri dahil çeşitli ürün ve servisler sunmaya devam edeceğini lütfen unutmayın. Söz konusu Nokia ürün ve servislerine ilişkin kişisel verilerinizin ve akdi ilişkinizin sorumluluğu Nokia’ya aittir. Nokia gizliliğinizi ve kişisel verilerinizi korumak için en yüksek standartları uygulamaya devam eder.

Sizi bu değişiklikler hakkında bilgilendirmek istedik. Gizliliğiniz bizim için her şeyden önemlidir.

Saygılarımızla,

Chad Fentress

Başkan Yardımcısı, Etik ve Uyum Bürosu Başkanı

Nokia

Brendon Lynch

Gizlilik Bürosu Başkanı

Microsoft

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status