Wordpress Dünya

Offshore WordPress Geliştirme Hizmetleri

WordPress, dünyanın en sevilen içerik yönetim sistemleri haline geldi. WordPress kullanan binlerce blog ve web sitesi var. Bunlara şirket blogları, kişisel bloglar ve web siteleri dahildir. WordPress geliştiricileri, işletmelere sağlam ve pragmatik çözümler sağlamak için bu son teknolojiyi kullanıyor. Yahoo, CNN ve Wall Street Journal gibi çok uluslu şirketler, bloglarını yönetmek için WordPress geliştirmesini kullanıyor.

Bu, web sitelerinin geliştirilmesi ve özelleştirilmesi için ideal bir platformdur. Blogcular arasında popüler olmasına rağmen, WordPress CMS, her türlü web portalı geliştirme için rahatlıkla kullanılabilir. Tasarım çalışmaları, entegrasyon, modül kurulumu ve mevcut modifikasyon için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Son on yılda, işletmelere uygun maliyetli web sitesi ve blog çözümleri sunan çok sayıda açık deniz geliştirme merkezi ortaya çıktı. Özel geliştirme projelerinizi bu geliştiricilere yaptırabilir ve yüksek düzeyde etkileşimli web siteleri ve bloglar geliştirebilirsiniz. Müşteri dostu olan WordPress CMS, web sitelerini ve blogları yayınlamak ve yönetmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir kullanıcı olarak, onu kullanmak için teknik uzmanlığa sahip olmanız gerekmez.

WordPress Geliştirme Dış Kaynak Kullanımının Avantajları

  • Web siteniz veya blogunuz, şirket bloglarından e-ticaret sitelerine ve galerilere kadar çeşitli web siteleri ve bloglarda çalışma deneyimine sahip uzman geliştiriciler tarafından geliştirilmiştir. Bu çeşitli deneyim, işletmenin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan çözümler sunmalarına olanak tanır.
  • Offshore merkezleri, blogunuzdan veya web sitenizden iş yapmak istiyorsanız olmazsa olmazlardan biri olan arama motoru optimizasyonunda büyük deneyime sahiptir. Bu, web sitenize yönelik hedeflenen trafiği artırmaya yardımcı olur ve marka değerinize katkıda bulunur.
  • Doğrudan bordronuza birini işe aldığınızda mümkün olmayan, dünyanın dört bir yanından en iyi geliştiricileri işe alabileceksiniz. Ayrıca çalışanınızın eğitimi için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.
  • Dış kaynak kullandığınızda, tam ihtiyaçlarınıza bağlı olarak hizmetleri esnek bir şekilde işe alma seçeneğine sahip olursunuz. Geliştiricileri saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak işe alma seçeneğine sahip olacaksınız. Bu, web sitesi geliştirme ihtiyaçları için küçük bir bütçesi olan işletmeler için idealdir.
  • Offshore geliştirme merkezleri, web sitesinin veya blogun geliştirilmesinden sonra size destek sunar. Bu, özellikle web teknolojisinde yeniyseniz çok yardımcı olacak WordPress geliştirmesi durumunda gereklidir.
  • Offshore geliştirme merkezleri, eski müşterilerin onları yeni olanlara yönlendirmesi için piyasada iyi bir itibar oluşturmak için müşteri yönetiminde ekstra özen gösterir. Aynı nedenle, tüm finansal işlemlerde de şeffaflığı korurlar.

Bu nedenler, WordPress geliştirmesini dış kaynak kullanımını küçük ve orta ölçekli işletmeler için bu kadar iyi bir teklif haline getiriyor. Yalnızca paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda aşağıdaki gibi uzman WordPress geliştiricileri tarafından geliştirilen harika ürünler elde edersiniz. http://www.evontech.com/wordpress-development.htmlSource by Vishal Arora

Ahmet CEYLAN

About Author

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Wordpress Wordpress Dünya

Windows XP Kullanarak Yerel WordPress Kurulumunu El İle Güncelleme

Giriş Kısa süre önce WordPress’i 2.8’den 3.0’a güncelledim. WordPress’in Codex’i dahil olmak üzere çoğu öğretici, web barındırıcınızın sunucusunda depolanan canlı
E-Ticaret Wordpress Wordpress Dünya

2018’de WooCommerce Tema Geliştirme Eğitimi

WooCommerce son yıllarda büyük bir tanınırlık kazandı ve popülaritesi kimseden saklanmıyor. Tüm temel ve gelişmiş özelliklerle dolu, dünyanın en sevilen