OneDrive Kullanıma Sunuldu

Yazılım devi Microsoft’un bulut depolama servisi SkyDrive geçtiğimiz günlerde yerini OneDrive ismine bırakmıştı. Yenilen ismiyle ve yeni arayüzüyle OneDrive kullanıma sunuldu. Microsoft OneDrive hakkında tüm bilgiler sizlerle.

OneDrive Yayınlandı

OneDrive Yayınlandı

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, belgelerinizi ve diğer öğelerinizi her yerde ve her cihazda depolamanızı ve paylaşmanızı sağlayacak tek yer olan OneDrive’a hoş geldiniz. Önümüzdeki birkaç ay içinde, deneyiminiz süresince SkyDrive ve OneDrive’ı birlikte görebilirsiniz ancak endişelenmeyin! Bu geçiş sırasında tüm dosyalarınıza hala erişebileceksiniz. SkyDrive’da sevdiğiniz her şey ve daha fazlası artık OneDrive’da.

Tüm fotoğraflarınız ve videolarınız için tek bir yer

En sevdiğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı telefonunuzdan otomatik olarak yakalayarak ve kaydederek tüm cihazlarınızdan erişebilmenizi ve istediklerinizi kolayca paylaşabilmenizi sağlar.

Tüm belgeleriniz için tek bir yer

Önemli Word, Excel, PowerPoint ve OneNote belgelerinizi oluşturun ve düzenleyin, hepsini tek bir yerde depolayın ve her cihazdan erişin.

Tüm cihazlarınız için tek bir yer

OneDrive dosyalarınıza PC’ler, tabletler, Mac’ler, Windows Phone’lar, iPhone’lar, Android cihazları ve çok daha fazlasından olduğu gibi neredeyse her yerden erişebilirsiniz.

OneDrive’ın başka neler yaptığını görün

OneDrive’daki harika özelliklerde bir tur atın ve sevdiğiniz her şeyi tek bir yerde depolamanın ve paylaşmanın farkını keşfedin.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status