Path, Beta Olarak Windows Phone Geldi

Windows Phone uygulama mağazasının, uygulama azlığından yakınan kullanıcılara müjdeli bir haber daha. Microsoft’un mobil işletim sistemi 2013 yılı içerisinde Vine, Instagram, Subway Surfers ve Temple Run2 gibi popüler uygulamaları indirime mağazasına dahil etmişti. Microsoft getirdiği bu uygulamalarla Windows Phone kullanıcılarını bir nebze de olsa sevindirmeyi başardı.

Gelen bu uygulamalar ve oyunların ardından, mobil platform üzerine inşa edilmiş sosyal ağ uygulaması olan Path, beta olarak Windows Phone geldi. Mobil platform üzerinde faaliyet gösteren sosyal ağ uygulamasının bugüne kadar 23 milyona yakın kullanıcı kitlesi bulunuyor.

path-windows-phone-geldi

Path Windows Phone İçin Yayınlandı

Kullanıcıların sadece mobil platform üzerinde kullanabildiği sosyal ağ uygulaması Path ilk önce iOS platformu için sonra Android platformuna yayınlanmıştı. Path yetkilileri Microsoft ve Nokia ile işbirliğine giderek fotoğraf paylaşımının yanı sıra mesajlaşma özelliği de bulunan sosyal ağ uygulamasını Windows Phone üzerine beta olarak taşımış oldu.

Mobil platforma dayalı olan sosyal ağ uygulamasını sizde Windows Phone 8 telefonunuza indirmek istiyorsanız buraya tıklayarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status