Philips’ten Android Cihazlara Özel Monitör

Dünyadaki en büyük elektronik şirketlerin içerisinde yer alan Hollanda merkezli elektronik şirketi Philips, yeni monitörüyle Android cihazlardan kablosuz görüntü sunuyor. Philips 239C4QHWAB Miracast model monitörün ek bir aparata gerek duymadan Android sistemli akıllı telefon ve tablet cihazlardan kablosuz olarak görüntü aktarabiliyor.

Philips’ten Android Cihazlara Özel Monitör

Philips, Android cihazlar için geliştirdiği Miracast özelliğinden yararlanmak için monitörün altında yer alan tuşa basmak yeterli oluyor. Ayrıca bu özellikten yararlanabilmek için Android cihazların Miracast özelliğini desteklemesi lazım olduğunu hatırlatmak isteriz. Şuan piyasada hali hazırda olan bu cihazlar ise Nexus 7 ve LG G2 Miracast özelliğine sahip. Yakın zaman da bu özellik diğer yeni çıkacak Android cihazlarda yer alacağı tahmin ediliyor.

Philips 239C4QHWAB

Philips 239C4QHWAB

Miracast özelliğine sahip olan monitörün ekran büyüklüğü ise 23 inç 1920 x 1080 piksel doğal çözünürlük ve 16:9 görüntü oranına sahip. Ayrıca 16.7 milyon renk barındırmasının yanı sıra 3W gücünde çift hoparlör de yer alıyor. Philips 239C4QHWAB model monitörün fiyatı ise 415 dolar olarak tahmin ediliyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status