Photoshop Express Windows Phone için Yayınladı

Microsoft son zamanlarda mobil sektörde hızlı bir çıkış yakaladığını sizlere daha önce bahsetmiştik. Windows Phone mobil işletim sistemine olan ilginin artmaya başladı şu dönemlerde Windows Phone yüklü cihaz sahiplerine müjdeli bir haberimiz var. Fotoğraf düzenleme uygulaması Photoshop Express Windows Phone için yayınladı.

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express

Photoshop Express bundan sonra Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemin yanı sıra Windows Phone mobil işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden de kullanılabilecek. Adobe tarafından geliştirilen Photoshop Express uygulaması iOS ve Android işletim sistemlerinde uzun süredir kullanımda olmasıyla Windows Phone Mağazası‘nda eksik kalan uygulama nihayet ücretsiz olarak yerini almış oldu.

Windows 8, Windows 8.1 ve Windows Phone 8 – 8.1 işletim sistemi için ücretsiz olarak yayınlanan Photoshop Express uygulaması içerisinde 20’nin üzerinden fazla yer alan filtre ile fotoğraflarınıza efektler verebileceksiniz. Bununla sınırlı kalmayan Photoshop Express uygulamasında otomatik düzeltme, kırmızı göz giderme, pozlama, parlaklık, kesme, döndürme, gölge giderme, açı düzeltme gibi özelliklerinde yer aldığı uygulamada ayrıca farklı renk ayarlama özelliği yer alıyor.

Photoshop Express

Photoshop Express

Tüm bu özellikleri içerisinde bulunduran Adobe Photoshop Express uygulamasını Windows Phone cihazlarınıza buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz. Unutmayın birçok profesyonel fotoğrafçının kullanmakta olduğu uygulama Adobe Photoshop Express an itibariyle Windows Phone Mağazası‘nda indirilmeyi bekliyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status