Plants vs. Zombies: Garden Warfare Oynanış Videosu

Plants vs. Zombies hayranlarına müjde, oyunun yeni versiyonuna multiplayer modu geliyor. PopCap Games tarafından geliştirilen zombi ve bitkiler konulu oyun yeni versiyonunda oyun sevenlerin karşısına FPS tarzında multiplayer desteği ile geliyor.

plants-vs-zombies-garden-warfare-1

Plants vs. Zombies: Garden Warfare

Geçtiğimiz günlerde “2013 Yılının Oyun Ödülleri Sonuçlandı” konu başlıklı yazımızda Plants vs. Zombies 2’nin yılın en iyi mobil oyunu seçildiğini belirtmiştik. Oyunun 2. serisiyle mobil platform tarafından olumlu tepkiler alan PopCap Games firması yeni oyun için start verdiklerini yayınladıkları oynanış videosuyla açıkladı.

plants-vs-zombies-garden-warfare-2

Plants vs. Zombies: Garden Warfare Oynanış

PvZ oyunun yapımcılarından Brian Lindley, Plants vs. Zombies: Garden Warfare oyunun 5 dakikalık oynanış videosuyla, yeni oyunu oyun severlere tanıtıyor. Yeni oyun moduna baktığımızda alışılmış oyun tarzının dışına çıkan bitkiler ve zombiler, Battlefield’in klasik Conquest ve Rush modlarına esinlenmiş halini görüyoruz.

plants-vs-zombies-garden-warfare-3

Plants vs. Zombies: Garden Warfare Oyun İçi Resim

Plants vs. Zombies: Garden Warfare Oynanış Videosu

Anlaşılan PopCap Games, Plants vs. Zombies: Garden Warfare oyunuyla alışılmışın dışına çıkarak, PvZ fanlarına eşsiz bir FPS oynama imkanı sağlayacak. Oyun ilk olarak 18 Şubat 2014 tarihinde Xbox One konsoluna gelecek. Daha sonra ise PC platformuna, PlayStation konsollarına ise ne zaman çıkacağı bilinmiyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status