Playstation 4’ün Fıyatı Açıklandı

Sony’nin merakla beklenen konsolunu nihayet açıkladı. Sony firmasının büyük titizlikle geliştirdiği Playstation 4’ün fıyatı açıklandı. Playstation 4’ün tanıtımı ardından fiyatı da açıklanırken çıkış tarihi olarak henüz bilgi verilmedi.

Playstation 4'ün Fıyatı Açıklandı

Playstation 4’ün Fıyatı Açıklandı

Yeni konsolun görünümünden bahsedersek Playstation 3’e göre tasarım oldukça farklı. Playstation 4’ün görünümü daha çok dikdörtgen prizması gibi yanları yatık şekilde diğer deyimle çapraz olarak göze geliyor. Playstation 4’ün diğer serilerin tersine ön tarafta bir adet HDM çıkışı, yine ön tarafa konulmuş iki adet USB çıkışı, dijital optik çıkışı ve internet ile aux birleştiricisi mevcut.

Playstation 4 görseller

Gelelim Playstation hayranlarının en çok merak ettiği konuya. Son zamanlarda PS3 oyunlarının PS4 için oynanmayacağı sık sık dile getiriliyordu. Yapılan tanıtımın ardından PS3 kütüphanesi ve oyunların PS4 için halen geçerli olacağını belirtti. Bu haberle konsol severleri oldukça rahatlatmayı başaran Sony PS4 için 30 oyunun geliştirildiği ve 20 oyunun bu yıl içerisinde yayınlayacaklarını belirtti. Diğer merakla beklenen Cloud sistemi hakkında bilgi verilmedi.

Playstation 4 fiyatı acıklandı

Playstation 4’ün fiyatına gelince 399$ ve 399€ olarak satışa çıkacak. Çıkış tarihi olarak net bilgi verilmezken önümüzdeki aylar piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yorumlar

  1. Tarkan 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status