Project Cars Görselleri Nefes Kesiyor

Pek çok oyun sever açısından ilgi ve merakla beklenen Project Cars, geçtiğimiz günlerde yayınlanan görselleri ile herkesi şaşkınlığa uğrattı. Project Cars görselleri nefes kesiyor. Çok yüksek görüntü kalitesine sahip olan oyunun her bir görseli gerçekten ayırt edilemeyecek kadar güzel. Slightly Mad Studios firmasının yaptığı her işte olduğu gibi Project Cars’ta da iyi iş çıkarmış olması oyunu sabırsızlıkla bekleyenleri memnun etmiş görünüyor.

Project Cars -1

Project Cars Harita

Geliştirme süreci hala bitmemiş olan oyun, başarılı görsel grafiklerini tasarlayan firmanın yayınladığı görsellerden anlaşıldığı üzere oldukça fazla aşama kaydetmiş durumda. Geçmişte Need For Speed türünde pek çok başarılı oyuna imza atmış ve adından söz ettirmiş firma için Project Cars iki yılı aşkın süredir çalıştıkları en mükemmel oyun olma durumuna gelmiş görünüyor. Tüm yayınlanan görsel ve fotoğraflar gerçeklik konusunda bir hayli iddialı ve oyunun kalitesini ortaya koyacak cinsten.

Görsellerden başka oyunla ilgili bir takım görseller de yine firma tarafından yakın bir tarihte kamuoyu ile paylaşıldı. Geri dönüşler ise oyunun hem görsel, hem de grafik açısından son derece kaliteli olduğuna ve beğeni alacağına işaret ediyor. İki yıldan beri yapımı süren oyunu, bu yılın Kasım ayında piyasaya çıkması beklenirken, ilk sürümlerin PC ve PS4 dışında Steam Os için piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Project Cars oyunu ile ilgili her türlü görsel, grafik ve diğer bilgilere resmi web sitesinden ulaşmak mümkün.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status