Resimlerde Yer Alan Yazıları Kopyalayıp Almak

Resimlerde yer alan yazıları kopyalayıp almak. Bazen internet üzerinde yaptığımız araştırmalar neticesinde karşımıza aradığımız metinler fotoğraf ve resimler üzerinde yer alır. Görsel üzerinde yer alan yazılar bazen uzun olduğu için vaktimizi ayırmak yerine başka kaynaklardan bulmaya çalışıyoruz. Fakat yine zamanımızın birçoğunu aramakla geçireceğimiz kısaca belli.

Kısıtlı zamanımızı bilinçli bir şekilde kullanabilmek için ve pratik bir çözüm sunan Project Naptha isimli bir Google Chrome eklentisi ile artık fotoğraf ve resim üzerindeki yazıları/metinleri hızlı bir şekilde kopyalayıp istediğimiz yere yapıştıra bileceğiz.

Project Naptha Google Chrome eklentisi

Project Naptha Google Chrome Eklentisi

Project Naptha isimli Google Chrome eklentisi sayesinde artık görsellerde gördüğünüz yazıları yazmakta kurtulmuş oluyoruz. Bundan böyle bu eklenti sayesinde görselde yer alan özlü söz veya metin içeriklerini fare imleci ile seçerek, Ctrl-c yaparak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Project Naptha Google Chrome eklentisi şuan Türkçe karakter sorunu dışında sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Internet Explorer ve Firefox gibi tarayıcılar üzerinde de çalışmasına rağmen en iyi Google Chrome üzerinde çalıştığını sizlere belirtmek isteriz.

Project Naptha Google Chrome eklentisini buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status