Rovio, Retry isimli Yeni Oyunu Duyurdu

Mobil platform üyeleri tarafından yaşayan efsane olarak kabul edilen kızgın kuşlar olarak tabir ettiğimiz Angry Birds’ün yapımcılarından Flappy Bird’e gönderme şeklinde yeni bir oyun geliyor. Finlandiya merkezli mobil oyun geliştiricisi Rovio, Retry isimli yeni oyunu duyurdu.

Retry Ekran

Retry Ekran

Angry Birds oyunu ile tablet bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlar üzerinde büyük bir patlama yaşayan firma, son zamanların fenomen medya yüzü olan Flappy Bird oyununa rakip oluyor. Yeni oyun Retry hakkında konuşmak istersek, ana kahramanımız bir uçak ve bu uçağı havada tutarak ve önümüzdeki engelleri aşarak varış noktamıza ulaşmak.

Kendine tarz Flappy Bird türündeki Rovio’nun 8 bit’lik görüntü kalitesine sahip olan yeni oyunu Retry, an itibari ile Finlandiya, Kanada ve Polonya App Store’larından ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Retry’ın yakın zamanda tüm ülkeler üzerinden indirebilir olacağını sizlere belirtmek isteriz.

Retry Oyna

Retry Oyna

Angry Birds’ü geliştiren ekibin diğer parçası tarafından geliştiren 8 bit’lik görüntü grafiğine sahip olan Retry’ın ücretsiz olarak sunulmasının yanı sıra oyun içerisinde satın almaların yer alacağı belirtiliyor. Oyun severlerin büyük ilgisini çekecek olan oyunun oynanışı ise hayli bir zor. Zira uçarak ilerlerken, duvarlara her çarptığınızda, suya düştüğünüzde ya da diğer engellere tosladığınızda oyuna baştan başlayacağınızı unutmayın.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status