Samsung ATIV Book 8’ler Türkiye’de

Samsung Premiere 2013 Etkinliği adı altında tanıtacağı ATIV cihazlarından, Samsung ATIV Book 8 cihazını Mayıs ayından itibaren Türkiye’de satışa sunuyor. Samsung’un ürün bünyesine katılan yeni cihazı ince ve hafif formatıyla hitap ediyor. Yüksek performansıyla oldukça dikkatleri üzerine çeken ATIV Book 8’in ön görülen satış fiyatıysa 1599$+KDV olarak belirlendi.

Samsung’un yeni cihazından kısaca bahsedersek,  multimedya seçenekleri ve sinemaseverlerin digital dünyasına penceresini açan Samsung ATIV Book 8 kullanıcıların her yerde yüksek performansta, tam verimlilikle kullanılmasına olanak sağlıyor.

Samsung-ATIV-Book-8-ahmetceylan

Özelliklerden bahsedersek, Full HD ekran (1920×1080) yüksek çözünürlükle, 300nit parlaklık, optimize edilmiş JBL hoparlörlerle zengin ses kalitesi, zorlu işlerin üstesinden gelmek için geliştirilmiş grafik yazılım gibi üstün özellikleri ile profesyonellere gelişmiş bir kullanıcı deneyimi hedefliyor.

Samsung-ATIV-Book-8-ahmetceylan3

20.9 mm (0.82 inç)‘lik ince gövdesinde yer alan özel 2GB harici grafik, 1 TB’a kadar depo ve 16 GB‘a kadar bellek ve güçlü bir Intel Quad-Core işlemciyle çalışan Samsung ATIV Book 8; 8,1 saatlik batarya ömrüne sahip.

Samsung-ATIV-Book-8-ahmetceylan2

Cihaz kullanıcılarına bunlarla sınırlı kalmayıp genellikle bilgisayar kullanıcıların en çok şikayet ettikleri açılış saniyelerindeki hız farkıyla da oldukça başarılı. İki saniyede açılan cihazın ön yükleme işlemi on iki saniyeden kısa sürüyor olması ile kullanıcıların acil durumlarda bilgilerine kısa sürede erişmesini sağlıyor.

Samsung-ATIV-Book-8-ahmetceylan5

Mayıs ayından itibaren Samsung ATIV Book 8’ler Türkiye’de Samsung Digital Plaza’lardan satışa sunulacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status