Samsung Galaxy Avant Duyuruldu

Alman GSM operatörü Deutsche Telekom bünyesinde bulunan T-Mobile abonelerine özel akıllı telefon Samsung Galaxy Avant duyuruldu. Mobil pazarda aylık olarak sürekli yeni cep telefonuyla karşımıza çıkan Samsung son olarak Alman GSM operatörüne özel olarak hazırladığı bütçe dostu akıllı telefonu duyurdu. Bütçe dostu olan yeni Samsung telefonun özellikleri ve fiyatı hakkında bilgiler sizlerle.

Samsung Galaxy Avant

Samsung Galaxy Avant

T-Mobile kullanıcılarına özel olarak sunulan Galaxy Avant’ın teknik özellikleri ise, 540 x 960 piksel çözünürlüğe sahip 4.5 inç boyutlarında dokunmatik bir ekran bulunuyor. LED flaşlı arka yüz kamerası 5 megapiksel olarak belirlenmiş, ön kamera ise selfie tutkunlarına özel olarak tasarlanmış. Cihaz içerisinde 1.2 GHz hızında işlemci ve 1.5 GB RAM bulunuyor. Samsung Galaxy Avant’ın dahili depolama alanı ise 16 GB olarak belirlenmiş ve ayrıca 64 GB microSD kart desteği ile karşımıza çıkıyor.

Galaxy Avant

Galaxy Avant

Andorid 4.4 KitKat sürümü yüklü olarak satışa sürülecek olan Samsung Galaxy Avant’ın satış fiyatı ise T-Mobile tarafından belirlenmiş. Bu eko sınıftaki cihaz sahip olmak isteyen kullanıcılar öncelikle T-Mobile abonesi olmak zorundalar. Buda cihaza sıfır peşinat ödeyerek aylık 9 dolar taksitle 24 ay taahhütle toplam 219 dolara sahip olma imkanı tanıyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status