Samsung Galaxy Grand Neo Modeli Resmiyet Kazandı

Geniş ürün yelpazesine bir yeni model daha ekleyen Güney Koreli mobil üretici Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy Grand Neo resmi olarak açıklandı. Bir süredir yeni model üzerinde çalışmalar sürdürdüğü tahmin edilen akıllı telefon üreticisinin Samsung’un sitesinde yeni telefonu hakkında sayfa yer almasından sonra Samsung Galaxy Grand Neo modeli resmiyet kazandı.

Galaxy Grand Neo

Galaxy Grand Neo

Resmiyet kazanan akıllı telefonun ekranı 5.01 inç 800 x 480 piksel çözünürlüğe sahip ekrandan oluşuyor. Galaxy Grand Neo modelin Android sürümü hakkında henüz detaylı bir bilgi web sayfasında yer almıyor. Fakat bazı kaynaklar Galaxy Grand Neo’nun Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemiyle geleceğini belirtiyor.

Galaxy Grand Neo’nun Teknik Özellikleri

Boyut: 143.7 mm x 77.1 x 9.6mm

Ağırlık: 163gram

Ekran: 5.01 inç 800 x 480 (WVGA) piksel

İşlemci: 1.2 GHz Quad-Core

Platform: Android 4.2 Jelly Bean (muhtemel)

Hafıza: 16GB dahili, 64 GB’ye kadar microSD kart desteği

RAM: 1GB

Ağ: Wi-Fi 802.11

Pil: 2100 mAh

Renk: Beyaz

Galaxy Grand Neo’nun Kamera özellikleri

• Arka Kamera: 5 MP

• Ön Kamera: 0.3 MP

Yukarıdaki resmiyet kazanmış özelliklerle satışa sürülecek olan akıllı telefonun bunların yanı sıra çoklu pencere, pop-up oynatma ve ChatON gibi Samsung akıllı telefonların bilinen özellikleri yer alıyor. Galaxy Grand Neo’nun SIM kartsız fiyatı 260 avro olarak belirtiliyor. Fakat akıllı telefonun ne zaman satışa çıkacağı henüz kesinleşmemiş.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status