Samsung, Galaxy S3 için Android 4.3 Güncellemesini Tekrar Yayınladı

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesini tekrar yayınladı. Türkiye’deki Galaxy S3 kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini kullanıma sunan Samsung, yeni güncellemeyle birlikte bir çok hatalarında üzerini kapatmış oldu. Bu hatalardan başlıcalar Wi-Fi ve Bluetooth özelliklerinin yanı sıra ekran donmalarında Android 4.3 Jelly Bean güncellemesiyle giderilmiş oldu.

Galaxy S3 için Android 4.3 Nasıl Yüklenir?

Samsung Galaxy S3’ün güncellemesini nasıl yapacağınızı sizlere anlatalım. Öncellikle otomatik olarak güncellemenin telefona gelip gelmediği öğrenelim. Bunun için ilk önce size güncelleme hakkında bir uyarı gelir, eğer gelmediyse Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleştirmeleri adımını takip ederek mevcut güncelleştirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

samsung-galaxy-s3-android-4-3

Samsung Galaxy S3 Android 4.3

Diğer bir güncelleme yöntemiyse Samsung KIES yazılımının yardımıyla bilgisayar üzerinden Samsung Galaxy S3 akıllı telefonunuzu güncelleyebilirsiniz. Galaxy S3’ü bilgisayar üzerinden güncellemek istiyorsanız size gerekli olan Samsung KIES programıburadan indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status