Samsung Galaxy S4 ve S4 Mini Black Edition Tanıtıldı

Samsung kullanıcılarının merakla beklediği Galaxy S5 beklenmeye devam ederken. Güney Koreli akıllı telefon üreticisi bu bekleyişe rağmen Galaxy S4 ve S4 Mini akıllı telefonlarının Black Edition modellerini satışa sürmeye hazırlanıyor. Samsung phablet modeli Galaxy Note 3 ile karşımıza çıkardığı suni deri kaplı arka kapak kısmını Galaxy S4 ve S4 Mini Black Edition modellerinde de kullandı.

Galaxy S4 ve S4 Mini Black Edition

Samsung Galaxy S4 ve S4 Mini Black Edition Tanıtıldı

Şuan için sadece Rusya’da satışa sürülecek olan Galaxy S4 ve S4 Mini Black Edition modelleri diğer S4 ve S4 Mini telefonlarla aynı teknik özelliklere sahip. Fakat Black Edition modellerin sade düz arka kapak yerine suni deri kaplı kapak yerini almış oluyor.

Galaxy Note 3 ile karşımıza çıkan suni deri kaplı arka kapak tüketiciler tarafından oldukça beğeni toplamıştı. Galaxy S4 ve S4 Mini Black Edition modellerinde de kullanıma aldığı suni deri kapak yeniliğini şuan için sadece Rusya’da kullanıma sunuyor. Samsung, Android 4.2.2 Jelly Bean sürüm ile satışa sürmeyi planladığı Galaxy S4 Black Edition modelini 660 dolar ve Galaxy S4 Mini Black Edition modelini 460 dolar fiyat etiketiyle bu ay içerisinde Rusya’da satışa sürülecek.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status