Samsung Galaxy S4 Zoom TV Reklamı

Samsung teknoloji alanında uzun yıllar adını sürdüreceğe benziyor. Son olarak teknoloji devi yeni oyuncağı hem akıllı telefon hem fotoğraf makinesi olarak kullanılabiliyor. Yeni oyuncağı Samsung Galaxy S4 Zoom ilk resmi televizyon reklamı ile tanıtıldı.

Samsung Galaxy S4 Zoom Resmi TV Reklamı

Samsung Galaxy S4 Zoom Resmi TV Reklamı

Güney Koreli şirket Galaxy S4 modeli ile iyi bir çıkış elde etmişti. Mobil dünyasında satış rekorları kıran Samsung. Galaxy S4 Mini modeli ardından, bu sefer hem akıllı telefon, hem fotoğraf makinesi olan Samsung Galaxy S4 Zoom TV Reklamı ardınından piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S4 Zoom özellikleri ise, 10x optik zoom özelliği unvanına sahip tek akıllı telefon, Android 4.2.2 işletim sistemine sahip. Kamera ise,  1/2.33-inç sensör boyutu ve 16MP çözünürlüğü, 1.5GHz çift çekirdek Exynos işlemci, 4.3-inç 960 x 540 piksel ekran,1.5GB RAM ve 2330mAh pil gibi temel özelliklere sahip.

Kabalığı ile kullanıcıların eleştirisine maruz kalan telefon, 16 megapiksel kamerası ve 10x optik zoom özelliği ile kullanıcıların gönlünü almaya çalışacak.

Samsung Galaxy S4 Zoom TV Reklamı

Samsung Galaxy S4 Zoom‘un fiyatı ve Türkiye’ye ne zaman geleceği hakkında resmi bir bilgi bulunmuyor. Bu hususta sizleri tekrar bilgilendireceğiz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status