Samsung Galaxy S5 Kapak Kopma Sorunu

Teknoloji ve mobil platformun başarılı şirketlerinden Samsung geçtiğimiz aylarda büyük bir şölen ile tanıttığı Galaxy sınıfının yeni amiral gemisi olan Samsung Galaxy S5 modelinde yaşanan bir sorun yüzünden kullanıcılar Galaxy S5 modelinin dayanıksız olmasından ötürü şirketten şikayetçi.

Teknolojik cihazlar her ne kadar sağlam olsa bile bazen şans işi olduğunu hatırlatmak isteriz. İşte tam bu sözümüzün üzerine gelen bir haberimiz sizinle. Söylentilere göre Güney Koreli mobil cihaz üreticisinin son gözde akıllı telefonu Samsung Galaxy S5 modelinde yer alan sudan ve tozdan koruma kapakların kısa bir süre içerisinde koptuğu söyleniyor.

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5

Ne kadar bu ufak koruma kapakçıklarını cihazı kullanırken dikkat edilse de zamanla koptuğu aşağıda yer alan videoda tescillenmiş oluyor. Yaklaşık olarak iki aylık bir Samsung Galaxy S5 cihazın kullanım sonrasında koruma kapaklarının koptuğunu söyleyen tüketici, Galaxy S5 kullanıcılarına bu sorun hakkında dikkatli olmalarını ikaz ediyor. Aksi takdirde bu kapakçıların kopması halinde Galaxy S5 modelinde yer alan su ve toza dayanaklığını yitirmiş olacağını belirtelim.

Samsung Galaxy S5 Kapak Kopma Sorunu

Bakalım Samsung, Galaxy S5 modelinde yaşanan kapak kopma sorunu karşısında tüketicinin yanında mı olacak yoksa kullanıcı kaynaklı diyerek cihazın arkasında mı duracak?

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status