Samsung Galaxy S5’in Gizli Kalan Özellikleri

Samsung Electronics, geçtiğimiz haftalarda tanıttığı Galaxy serisinin 5. nesli olarak lansmanını yaptığı Galaxy S5, akıllı telefon tecrübelerimizi farklı bir boyuta taşıyacak gibi görünüyor. Galaxy S5’in gizli kalmış birçok özelliğini de açıklayan firma, kullanıcılarının da günlük hayatını oldukça kolaylaştıracağa benziyor.

Samsung Galaxy S5’in Gizli Kalan Özellikleri

SPen özelliği ile birlikte geliştirilen elektrostatik dokunmatik ekrana sahip olan Samsung Galaxy S5, tırnak, kurşun kalem ve tükenmez kalem ile SNot’unuzu gerçek bir bloknot gibi kullanmanıza imkan sağlıyor. Fotoğraf modlarında yeni bir çeşitlilik getiren Samsung,  Galaxy S5’te “Sanal Tur” ve “Çekim ve Dahası”  özelliğini bu modelinde çekim yapmayı seven kullanıcıları için sunuyor. Fotoğraf modunu kullanmaya başladığınızda, gösterilen talimatları izleyerek sağa, sola ve ileri giderek hareketli görüntülerde yakalayabiliyorsunuz.

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5

Gizli içerikleriniz için özel mod özelliği bulunan S5’te klasörlerinizi ve tüm dosyalarınızı meraklı gözlerden saklayabiliyorsunuz. Dosyalarınızı saklarken aynı zamanda menüdeki ayarlardan seçeceğiniz Özel Mod’u ile dosyalarınızın izinsiz erişimini engelleyebileceksiniz. Samsung Galaxy S5’in diğer bir ilgi çekici özelliği mesajlaşmayı seven kişiler için düşünülmüş. Sık mesaj gönderdiğiniz kişileri “Öncelikli Gönderenler” olarak işaretleyebilir, bu özellik sayesinde kişilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilişiniz.

Samsung, 5. Nesil S5’inde daha birçok gizli özelliğinin yanı sıra telefonundaki uygulamaları aktif olan kullananlar için Pop up çağrı bildirimi özelliğini de düşünmeyi unutmamış.  Bir uygulamayı kullanırken telefonunuza çağrı geldiğinde, uygulamanız, Pop up çağrı bildirimi sayesinde, işlem yaptığınız programı kapatmadan telefonla konuşabilmenizi sağlıyor.

3 Yorumlar

  1. esra 5 sene önce
    • Nurdan 4 sene önce
  2. Ali 4 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status