Samsung, Global Konsept Mağazası İstanbul’da açtı

Teknoloji devleri yatırımlarıyla İstanbul‘u şereflendirmeye devam ediyor. Önümüzdeki ay içerisinde Amerikalı teknoloji devi Apple’ın İstanbul Zorlu Center içerisinde açacağı mağazasının ardından diğer bir teknoloji devi Samsung, Global Konsept Mağazası İstanbulda açtı.

Samsung Global Konsept Magaza

Samsung Global Konsept Magaza

Güney Koreli teknoloji devinin Avrupa ve Ortadoğu‘nun ilk küresel konsept mağazasını, İstanbul’da açtı. Bu açılışın Türk tüketicilerin yanı sıra Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonje Joung tarafından da mutlulukla karşılandı. Yoonje Joung mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi;

”Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ‘Samsung Global Konsept Mağazasını’ Türkiye’de açıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerimize, geniş ürün yelpazemizi sergileyeceğimiz, yepyeni bir mağaza konseptiyle, en ileri teknolojiyi hissettirecek bir ortam sağlayarak benzersiz Samsung deneyimi sunacağız” ifadelerini kullandı.

Samsung Global Konsept Magazası

Samsung Global Konsept Magazası

Forum İstanbul AVM içerisinde 355 m² bir alan üzerine inşa edilen ”Samsung Global Konsept Mağazası” içerisinde Samsung Electronics bünyesinde çıkan tüm elektronik ürünlerin yanı sıra akıllı telefonlar, fotoğraf makinelerinden tutun diz üstü bilgisayarlara kadar ürünler bulunuyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status