Samsung Sağlık Odaklı Etkinlik Düzenleyecek

Mobil platformun önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Samsung sağlık odaklı etkinlik düzenleyecek. Samsung, 28 Mayıs’ta San Francisco’da yapılacak olan sağlıkla ilgili etkinlik için davetiye dağıtımı yapmaya başladı. Etkinlik davetiyesinde ise “Sağlıkla ilgili yeni bir konuşma başlamak üzere.” şeklinde slogan yer alıyor.

Samsung Etkinlik

Samsung Etkinlik

Her ne kadar bu slogandan yola çıkmaya çalışsakta, fazla bir detay bulamıyoruz. Hali hazırda Samsung’un Gear Fit, Gear 2 gibi bileklik aksesuarları bulunduğunu göz önüne aldığımızda etkinliğin bunlar üzerine yoğunlaşacağını düşünebiliriz. Fakat davetiye dağıtımının Samsung’un yarı iletken iş birimi tarafından yapılıyor olması, bu düşünceleri kuvvetlendirebiliyor.

Yarı iletken iş birimi ekibine bakıldığında, Samsung’un etkinliğin konusunun yazılımdan çok donanım olacağı tahmin ediliyor. Yine biz tüm detayları göz önüne alarak 28 Mayıs’ta düzenlenecek olan etkinliği beklemenin en iyi seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım Samsung, sağlık ile ilgili yapacağı etkinlikte neler ile karşımıza çıkacak?

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status