Samsung’da Geliştirici Konferansı Düzenliyor

Teknoloji devleri geliştirici konferanslarına devam ediyor. Dünya devleri Apple, Google ve Microsoft’un ardından Samsung’da geliştirici konferansı düzenliyor. Ekim ayında gerçekleşecek organizasyon 2 gün süreceği, ayrıca gerçekleşecek organizasyon Samsung tarihinin en büyük organizasyon olması tüm dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

Samsung Developers Conference 2013

Samsung Developers Conference 2013

Samsung teknoloji alanında ne kadar yaygın olduğu göz önüne geldiğinde konferansın büyüklüğü de düşünülmeye başlıyor. 27-29 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte Samsung’un ürün yelpazesinin geniş olmasıyla akıllı televizyonlardan, Blue-ray oynatıcılara, laptoplara, akıllı telefonlara, tabletlerden tutun kameralara kadar ürünü ile zengin bir konferansa ev sahipliği yapacağı şüphesiz.

Bugüne kadar gerçekleşen geliştirici konferanslarına ev sahipliği yapan Apple, Google ve Microsoft her sene ilgi ile karşılanıyordu. San Francisco, Westin St. Francis otelinde gerçekleşecek etkinlikte, bakalım Samsung tarihinin en büyük etkinliği olarak duyurduğu “Samsung Developers Conference” isimli konferansı ile ne tür konseptle karşımıza çıkacağını merakla bekliyoruz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status