Samsung’un Oyun Kontrolcüsü Türkiye’de

Güney Koreli elektronik ve telefon üreticisi Samsung, mobil oyun platformu için geliştirdiği mobil oyun kolunu Türkiye’de satışa sürmeye hazırlanıyor. Gelişen mobil oyun sektörünün farkına varan Güney Koreli firma bu alanda eksik olan GamePad cihazını Ocak ayı içerisinde Türkiye’de satışa sürecek.

Samsung’un Oyun Kontrolcüsü Türkiye’de

samsung_gamepad_01

Samsung GamePad

Samsung akıllı telefon kullanıcıları artık telefonlarına mobil oyun kontrolcüsü bağlayarak oyunları kontrol edebilecekler. Android 4.1 üzeri ve Samsung cihazlar üzerinde çalışacak olan oyun kontrolcüsü, 4 inç ve 6.3 inç akıllı telefonlar monte edilip kullanılacak.

samsung-gamepad

Samsung Oyun Konsolu

Samsung’un mobil platform için geliştirdiği oyun konsolu ise içerisinde; Need for Speed: Most Wanted, Modern Combat 4: Zero Hour, Asphalt 8 : Airborne ve Prince of Persia: The Shadow and the Flame gibi popüler oyunların bulunduğu 35 mobil oyuna destek verecek. İleri zamanlarda bu oyun desteğinin daha da ileriye gideceği tahmin ediliyor.

Samsung akıllı telefon kullanıcıları için geliştirilen oyun kontrolcüsünün Türkiye satış fiyatı ise 219 TL olarak belirlendi.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status