Scanner Pro iOS için Ücretsiz

Apple’ın her hafta uyguladığı formatlardan bir tanesi olan haftanın uygulaması bu haftada belli oldu. Scanner Pro iOS için ücretsiz. iTunes’daki ücretli uygulamaları bedavaya sahip olmanın yöntemlerinden bir tanesi olan haftanın uygulaması, bu hafta 12.99 TL karşılında indirilebilen Scanner Pro uygulaması oldu.

Haftanın uygulaması seçilen Scanner Pro uygulaması ile neler yapabilirsiniz. Scanner Pro ile iPhone veya iPad tabletinizin kamerasıyla belgeleri tarayabilir ve bu belgeleri dijital ortamlara aktarabilirsiniz. Ayrıca Scanner Pro ile taradığınız belgeleri PDF formatında da aktarma yapabilirsiniz.

Scanner Pro iPhone iPad

Scanner Pro iPhone ve iPad

Scanner Pro Hakkında Bilgiler

Kategori: İş

Güncellendi: 03 Oca 2014

Sürüm: 5.1.5

Boyut: 29.8 MB

Diller: Türkçe, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Japonca, Portekizce, Rusça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca

Geliştirici: Igor Zhadanov

Uyumluluk: iOS 6.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildi.

Scanner Pro iPad

Scanner Pro iPad

iOS kullanıcıları, App Store’da 12.99 TL fiyat etiketine sahip olan Scanner Pro uygulamasına hiçbir ücret ödemen kısa bir süreliğine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sahip olabilirsiniz.

Scanner Pro Tanıtım Videosu

Scanner Pro iOS için indir

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status