Second Son’dan Yeni Bilgiler

PlayStation 4 tutkunlarının bu yıl merakla beklediği oyunlardan Second Son’dan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Sony tarafından geliştirilen sadece PlayStation 4 konsolunda oynanacak olan inFamous Second Son’un tanıtım videosu oyun severleri beklettiğine değecek gibi. Önümüzdeki günlerde çıkması beklenirken ertelenen oyun şuan için net bir çıkış tarihi belirtmek doğru olmayabilir. Fakat oyun içerisinde hangi modların yer alacağı kesinleşmiş durumda.

Second Son Geliyor

Second Son Geliyor

Sucker Punch stüdyolarında geliştirilen inFamous Second Son’un geliştirici ekibinin içerisinde yer alan Ken Schramm beklenen oyun hakkında kısa bir bilgi paylaştı. Schramm, inFamous Second Son’un sadece single player modunda oynanabileceğini, oyunun senaryo gereği multiplayer modunun bulunmayacağını belirtti.

Ken Schramm tarafından yapılan açıklamanın ardından Second Son için yayınlanan tanıtım videosunu izlediğimiz takdirde oyun içerisinde sadece single player modun yer alması oyun için fazla bir  eksiklik göstermiyor.

Sadece PlayStation 4 konsol için geliştirilen inFamous Second Son için Türkçe dil desteğinin yer alacağı bilinirken çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Oyun hakkında yeni bilgiler açıklandığında sizlere tekrar paylaşacağız.

inFamous Second Son’un Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status