Seene Uygulaması ile 3 Boyutlu Fotoğraflar Çekmek

Seene uygulaması ile 3 boyutlu fotoğraflar çekmek. Ayrıca çektiğiniz üç boyutlu fotoğrafları paylaşabileceğiniz harika bir uygulamadır. iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen 3 boyutlu fotoğraf çekme uygulaması ayrıca çektiğiniz fotoğrafları paylaşmaya da yarıyor. Ancak bu bahsettiklerimiz yanı sıra Seene uygulaması, yüklenilen fotoğrafları işleyerek bu fotoğrafların üç boyutlu görüntülenmesini de sağlıyor.

Seene iPhone

Seene iPhone

Seene uygulamasının çalışma mantığı ise şu şekilde, öncelikle uygulamayı iPhone ve iPad cihazlar üzerinden kullanılabildiğine göz önüne aldığımızda cihazın kamerasını devreye alarak çekeceğiniz nesnenin farklı açılardan çekilmesini sağlamamızın ardından bu görüntülerin birleşmesiyle görselin üç boyutlu modeli oluşmuş oluyor.

Oluşturulan model mükemmel bir seviye üç boyutlu olmasa bile, görseli incelediğinizde farklı açılardan ele alındığında tıpkı kullanıcının elinde gerçek bir ürün varmış gibi duruyor. iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oluşturduğunuz Seene’lerı web sayfalarına da koyabiliyorsunuz.

Son zamanların en yaygın üç boyutlu model oluşturma programı Seene, çok yakında gelecek yeni güncellemeyle birlikte tam olarak 3D modellerin oluşturulmasına destek verecek.

Seene uygulamasının güncel iPhone ve iPad sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status