SimCity Çevrimdışı Oynanabilecek

Strateji ve simülasyon oyunları tarafından büyük bir beğeniyle oynanan SimCity çevrimdışı oynanabilecek. Oyun içerisinde yaşanan aksaklıkların yanı sıra oyunda sadece çevrimiçi modun yer alması ve sunucularda oluşan en ufak hatadan dolayı oyunun kapanması oyuncuları son derece rahatsız ediyordu.

Birçok yabancı kaynaklı oyun forumlarında çevrimiçinde yaşanan sorunlar yüzünden oyuncular yapımcıları eleştiriyordu. Bu durum için oyuncuların herhangi bir sunucu sorununu yaşandığında çevrimdışı mod seçeneğine giriş yaparak oyun oynamaya devam etmek istediklerini belirtiyordu.

Simcity Offline Mod Geliyor

Simcity Offline Mod Geliyor

Anlaşılan bu durumdan SimCity’yi geliştirenlerde son derece rahatsız olmuş durumda. Simcity serisinin yapımcısı Maxis Software yetkilisi Patrick Buechner nihayet gelen isteklere cevap vererek SimCity için önümüzdeki günlerde çevrimdışı modun yer alacağı burada tek kişilik oyun oynanılabileceğini açıkladı.

Emeryville stüdyosunun genel müdürü Patrick Buechner blog üzerinde yaptığı açıklamada SimCity’ye gelecek olan çevrimdışı desteği güncellemesi ücretsiz olarak dağıtılacağını belirtmeyi de ihmal etmedi.

Bir süredir konuşulan SimCity için çevrimdışı modun gelip gelmeyeceği bu açıklamayla birlikte netlik kazanmış oldu. Umarız Simcity oyun severleri yeni güncellemeyle birlikte oyunda yaşanan aksaklıklardan kurtulmuş olur.

Yorumlar

  1. dsasad 4 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status