SimCity’nin Mac Sürümü Bu Ay Sonu Geliyor

Strateji ve simulasyon oyunlarından SimCity’nin Mac sürümü bu ay sonu geliyor. Bilgisayar ortamında şehir kurup yönetmemizi sağlayan oyunun PC sürümü 2 milyondan fazla satış rakamına ulaşmıştı. Electronic Arts tarafından geliştirilen oyun nihayet Mac versiyonun çıkış tarihini 29 Ağustos olarak resmen açıkladı.

SimCity, Mac Versiyonu

SimCity, Mac Versiyonu

Çapraz platform desteği ile SimCity hem PC hem Mac kullanıcıları internet üzerinden karşılıklı oynayabilecek. Ayrıca elinde PC sürümü olan kullanıcıların ücretsiz olarak Mac sürümüne ek ücret ödemeden temin edebilecek. Büyük ihtimalle Electronic Arts oyunun Mac sürümünü Origin mağazası üzerinden dağıtmaya başlayacak.

Oyunun PC sürümünde yaşanan hatalardan dolayı oyun severler tarafından eleştiri yağmuruna tutulan oyunun normal olarak 11 Haziran tarihinde çıkması bekleniyordu. Yaşanan hatalardan dolayı oyunun Mac sürümü 29 Ağustos tarihinde çıkması ön görüldü. Oyunda yaşanan çevrim içi hataların olmasından yakınan oyuncular çevrim dışı oynanışın gelmesini isterken, EA ise hiçbir şekilde oyuna çevrim dışı özelliği gelmeyeceğini tazeledi.

Yorumlar

  1. Faruk 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status