Skype, Windows 8.1 ile Birlikte Gelecek

Microsoft’un kısa bir süre önce duyurduğu Windows 8.1 hakkında yeni gelişmeler ile sizlerleyiz. Duyurulan Windows 8.1 hakkındaki yenilikleri bir süre önce sizlere paylaşmıştık. Ağustos ayı sonlarına doğru çıkması beklenen güncelleme resmi olarak 18 Ekim olarak açıklandı. 18 Ekim tarihinde yayınlanacak olan güncellemeyi Windows Store üzerinden güncellemeyi indirebilirsiniz.

Windows 8.1 hakkında diğer bir gelişme ise bildiğiniz gibi bir süre önce Messenger yerine Skype öne sürülmüştü. Microsoft Windows 8.1 ile Messenger yerine Skype dahil ettiklerini açıkladı. Açıklamanın ardından artık Skype, Windows 8.1 ile birlikte gelecek. Windows sistemlerinde gömülü olarak gelen Messenger hizmeti yerini Skype’a bırakması zaten an meselesiydi.

Ayrıca açıklama ile birlikte Windows 8.1 ile birlikte 20 yeniden geliştirilmiş uygulama ve hizmette yer alıyor. Aşağıdaki infografik’e bakılırsa aralarında iki yeni Bing uygulması, Yiyecek İçecek ve Sağlık, Fitness uygulamaları göze çarpanlardan. Ayrıca yeni alarm, Hesap Makinesi, Ses Kaydedici ve Tarama uygulamalarını infografik’te gözlemliyoruz

Windows 8.1 İçin Güncelleştirilmiş 20 Yeni Uygulama “İnfografik”

Microsoft Windows 8.1 Yeni Uygulamalar

Microsoft Windows 8.1 Yeni Uygulamalar

Yorumlar

  1. hakan 5 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status