Skype’ın Android Uygulaması 500 Milyon indirme Rakamına Ulaştı

Microsoft’un anlık mesajlaşma, sesli görüşme ve görüntülü görüşme alanında sunduğu servisi Skype’ın Android uygulaması 500 milyon indirme rakamına ulaştı. Yazılım devinin elinde bulunana sohbet servisi Skype, Android kullanıcıları tarafından 500 milyon kez indirildiği ve bu rekor indirme sayısı ile Google Play üzerinde 500 milyon indirme sayısını geçen 4. uygulama olduğunu belirtelim.

Skype Android Apps

Skype’ın Android platformundaki popülaritesinin artmasındaki sebep ise geçtiğimiz yıl uygulamanın Android sürümünün baştan sona yenilenmesinin olduğu söyleniyor. Bu yenilikte Android kullanıcıları tarafında oldukça beğenilmiş olduğu indirme rakamıyla belli olmuş oldu.

Google Play üzerindeki 500 milyon indirme barajını geçen diğer 3 uygulamayı merak ediyorsanız onları da sizlere kısaca hatırlatalım. Daha önce Google Play üzerinde 500 milyon indirme sayısını geçen 3 uygulama ise Facebook, WhatsApp ve Samsung Push Service uygulamaları oldu. Bu uygulamaların arından Skype’ın Android uygulaması da listedeki yerini almış oldu.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status