Skype’ın Tasarımı iOS 7’ye Uygun Hale Geldi

Microsoft’un popüler sesli ve görüntülü konuşma uygulaması Skype 4.13 sürümü olarak güncellendi. Yeni sürümle birlikte iPhone ve iPad cihazlarda yaşanan sorunlar düzeltildi. Skype 4.13 sürüm güncellemesiyle Skype’ın tasarımı iOS 7’ye uygun hale geldi. Bunlara ek olarak ses ve görüntülü aramalarda iyileştirme yapıldı.

Skype iOS 7 İçin Yeni Tasarım

Skype iOS 7 İçin Yeni Tasarım

Skype 4.13 Güncellemesiyle iPhone ve iPad İçin Yapılan Düzenlemeler

iOS 7 için tasarlanmış yeni görünüm ile birlikte Skype daha sade ve temel rengiyle birlikte beyaz bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Buna ilave olarak tasarım düzenlemesinden ziyade, uygulamalara erişebilirlik, sesli ve görüntülü görüşme kısmında iyileştirmelerin de yapıldığını fark ediyoruz.

Skype 4.13 güncellemesinde en çok dikkat çeken kısım ise erişilebilirlik noktasında yapılan düzenlemeler geliyor. Bu düzenlemeye ek olarak güncellenmiş tuş takımı, mesajlaşma çerçevesinde VoiceOver’a gönderenin adının okunması ve grup sohbetlerinde de VoiceOver düzenlemesi yer alıyor.

Tüm bu güncellemelerden yararlanmak istiyorsanız iPhone ve iPad cihazlarında otomatik güncelleştirme özelliğini kullanarak (iOS 5 veya üstü sürümlerde) güncellemeyi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status