Snapchat için Görüntülü Sohbet Özelliği Duyuruldu

Kayıtlı kullanıcılarının yüzde 70’ini bayanların tercih ettiği anında mesajlaşma uygulaması Snapchat için görüntülü sohbet özelliği duyuruldu. Gençler arasında popüler olan ve kullanıcıların çizim, resim, video ve yazılı mesaj göndermesinin yanı sıra şimdi de görüntülü sohbet özelliğinin devreye girecek olması Snapchat kullanıcılarını sevindireceğe benziyor.

Yeni gelen güncellemenin ardından Snapchat üzerinden bir kişiyle konuşmak istenildiğinde yapılması gereken tek şey ekrana çıkan görüntü butonuna tıklayıp görüntülü aramayı başlatmak.

Snapchat sesli arama

Snapchat Sesli Arama

Anlık mesajlaşma servislerinin son zamanlarda hızlıca çoğalmasının ardından görüntülü görüşme imkanı sunmaya başlaması tabii ki kullanıcıların işine geliyor. Fakat Snapchat için gelen görüntülü konuşma özelliği ayrıca servisinde işine geleceğini belirtmek isteriz.

Çünkü Snapchat kullanıcılarının birçoğunu ABD ve İngiltere ülkesi üzerinden sağlıyor. Anlık mesajlaşma servisi yaptığı bu yenilikle küresel çapta da ilgi görmesi beklentiler arasında olduğunu tahmin ediyoruz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status