Spider-Man Unlimited Oyunu Geliyor

Mobil platformun başarılı oyun geliştiricilerinden Gameloft ve Marvel mobil cihazlar için yeni bir Spider-Man oyununu duyurdu. Bugüne kadar beyaz perdeden oyuna uyarlanan örümcek adamın yeni oyunu diğer serilerine göre çok farklı olacak.

Spider-Man Unlimited Oyunu Geliyor

iOS, Android ve Windows Phone cihazlar için duyurulan Spider-Man Unlimited, sonsuz koşu oyunlarına rakip olacak. Beyaz perdeden uyarlanmayan yeni oyunun karakter yelpazesi baya bir fazla. Iron Spider-Man, Spider-Man Noir, Future Foundation Spider-Man ve Ben Reilly Spider-Man gibi 12 farklı karakterden oluşuyor.

Spider-Man Unlimited

Spider-Man Unlimited

Mobil platformların başarılı koşu oyunlarından Subway Surfers gibi sürekli koşmaya dayalı bir yeni örümcek adam oyunu oyun severleri bekliyor olacak. Birden fazla karakterin yer aldığı oyun içerisinde düşmanlara karşı mücadele ederek yol boyunca yer alan altınları ve ödülleri toplamaya devam edeceğiz. Bölüm içerisinde toplanan altınlar ile karakter yükseltmeleri yapabileceğiz. Ayrıca yeni karakterlerde bu altınlar sayesinde kilidini açarak kullanacağız.

Spider-Man Unlimited Kosu Oyunu

Spider-Man Unlimited Kosu Oyunu

Eylül ayı içerisinde iOS, Android ve Windows Phone cihazlar için muhtemel olarak çıkması beklenen Spider-Man Unlimited, ücretsiz olarak yayınlanması bekleniliyor. Sonsuz koşu tarzındaki oyun hakkında daha detaylı bilgiler E3 fuarında oyun severlere paylaşılacak.

Spider-Man Unlimited Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status