Steam Kış indirimleri Başladı

Valve’ın dijital oyun yazılımı Steam kış indirimleri başladı. Her yıl olduğu gibi bu yılda sayısız oyunların indirime girdiği platformda kullanıcılar 2 Ocak 2015 tarihine kadar Steam’ın sunduğu kış indiriminden yararlanabilecek. Peki, Steam kış indiriminde oyun severleri neler bekliyor diye soruyorsanız. Aslında diğer indirimlerde olduğu gibi pek fazla bir şey beklemiyor. Steam’ın her indirimde uyguladığı politika kış indirimlerinde de aynı ve her 48 saat ile 12 saatte bir belirlenen oyunlar indirime girecek.

Steam kış indirimleri

Steam kış indirimleri

Tabi bu indirim her zamanki gibi Steam’ın cüzdanlarımızdaki bakiye ye göz diktiği düşünülmüş olsa da aslında bu indirim birçok oyun severin işine gelecek. Çünkü çoğu oyun sever oynamak istediği oyunları fazla pahalı bulduğu için almak istemiyor. Ancak indirimin olmasıyla birlikte Steam platformunda bulunan oyunlar yüzde 90 ile yüzde 30 arası değişen indirimlere girmekte. Bu indirimler sayesinde oyun severler de istediği oyunu makul fiyata sahip olabilecek.

Eğer sizde Steam’ın 2 Ocak tarihine kadar süre verdiği kış indirimlerinden yararlanmak istiyorsanız, bu tarihe kadar buradan Steam’ın kış indirimleri sayfasını takibe almanızda fayda var.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status