Steam Yaz indirimleri Önümüzdeki Hafta Başlıyor

Oyun severlerin merakla beklediği Steam yaz indirimleri önümüzdeki hafta başlıyor. Oyun dünyasının en popüler yazılımlarından bir tanesi olan Steam, dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu ve oyun içi iletişim platformu denildiğinde ilk akla gelen yazılımlardan bir tanesi olduğunu bilmeyen yoktur herhalde.

Yazılım içerisinde bulundurduğu sayısız oyun ile oyun severleri bir platform üzerinde birbirlerine kavuşturan Steam bu yılın yaz indirimini önümüzdeki hafta başlatıyor. Valve Corporation tarafından tasarlanan dijital oyun mağazası Steam’in yaz indirimi 19 Haziran’da başlayıp, 28 Haziran’a kadar devam edecek.

Steam 28 Aralik indirimleri

Steam Yaz indirimleri

Valve Corporation, Steam üzerinde yaz indirimine girecek oyunları ise kullanıcıların isteklerine göre belirleyecek. Oyun severlerin hangi oyunu ne kadar istek listesine eklerse o oyun yaz indirimi adı altında oyun severlere sunulacak.

Dijital oyun mağazası her yılın yaz aylarının başlangıcına doğru yaptığı büyük yaz indirimden faydalanmak istiyorsanız önünüzde tam bir hafta var, Steam hesabınıza kredi yüklemeyi unutmayın.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status