Şuan için GTA 5 PC Versiyonu Düşünülmüyor

Rockstar Games tarafından geliştirilen açık dünya oyunlarından bir tanesi olan Grand Theft Auto 5, 2013 yılının Eylül ayında PlayStation 3 ve Xbox 360 konsolları için piyasaya sürülmüştü. Bu tarihten itibaren oyun dünyasını alt üst eden GTA 5, 2013 yılını en iyi oyunu seçilmesinin yanı sıra maliyeti en yüksek oyun olarakta tarihteki yerini aldı.

Grand Theft Auto 5

Grand Theft Auto 5

GTA 5 çıktığı günden beri sadece PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollara özel 32 milyon kopya satmayı başardı. GTA 5’in bilgisayar platformu çıkmamış olması ne kadar üzücü olmuş olsa da şu aralar yabancı online alışveriş sitelerinde yer alıyor. Grand Theft Auto 5’in PC versiyonu alışveriş sitelerinin ön sipariş listesinde yer almasıyla PC kullanıcıları merakla bekleyiş içerisine girdi.

Take Two’dan PC Kullanıcılarına Üzücü Haber

Ancak bugün GTA 5’in geliştirici firması Rockstar Games’in bağlı olduğu Take Two firması CEO’su Karl Slatoff, “ Şuan için GTA 5 PC versiyonu düşünülmüyor ” ifadelerini kullanması PC platformu için bir yıkım oldu. Bu açıklamaya göre Mart ayı içerisinde GTA 5’in PC sürümünün haberleri asılsız çıkacağa benziyor.

Bilgisayar oyuncuları anlaşın Grand Theft Auto 5 için uzun bir süre daha beklemek zorunda kalacak. Resmi olarak PC versiyonu hakkında net bir bilginin bulunmadı GTA 5 için, şuan en sağlam haberin CEO tarafından yapılan açıklamaya göre yakın zaman içerisinde bilgisayar platformuna çıkmayacak olması.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status