Subway Surfers’den Windows Phone Müjde

Sonsuz koşu türündeki mobil platformun başarılı oyunlarından Subway Surfers’den Windows Phone müjde, oyuna 512 MB RAM desteği geldi. iOS ve Android platformunda sorunsuz bir şekilde oynanan sonsuz koşu oyunu Subway Surfers Windows Phone cihazların bir bölümünde oynanmıyordu. Bugün Windows Phone için güncellenen Subway Surfers artık 512 MB RAM bulunduran Windows Phone cihazlar üzerinde de oynanabilecek.

Subway Surfers Paris

Subway Surfers Paris

Normal şartlarda 1GB ram üstü cihazlarda çalışan Subway Surfers birçok Windows Phone cihazlarında çalışmıyordu. Bu sorunu bugün yayınlanan güncelleme ile ortadan kaldıran Kiloo Games artık 1 GB altı RAM bulunduran Windows Phone akıllı telefonlarda da çalışacağını belirtti. Uzun zamandır 512 MB RAM desteğinin gelmesini bekleyen kullanıcılar nihayet mutlu sona ulaştılar.

Subway Surfers

Subway Surfers

Windows Phone Mağazası‘nda son dönemlerde alışılmışın dışında bir yenilikler mevcut. Sürekli güncellenen uygulamanın yanı sıra diğer platformların başarı oyunlarını da son zamanlarda Windows Phone için yayınlandığını görmekteyiz. Subway Surfers oyununu 512 MB RAM bulunduran Lumia model cihazlar üzerinde oynamak için buraya bilgisayar üzerinde oynamak için ise buraya tıklayınız.

Yorumlar

  1. şenol hoca 5 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status